
Акумуляторний тример для волосся з 1 насадкою HYN-070 білий
3 021 ₴
- Готово до відправки
- Код: HYN-070
- +380 (97) 058-28-23Юлія
Стильний і потужний універсальний тример, акумуляторний для волосся на тілі, голови, бороди, для чоловіків та жінок , створений для точного та безпечного догляду. Підходить для пахової зони, бороди, грудей, пахв і будь-яких інших ділянок тіла. Має ергономічний корпус, гострі леза з нержавійки, що забезпечують комфортне підстригання без подразнень.
Переваги:
Насадка – регулюйте довжину підстригання під свої потреби(3мм - 6 мм)
Потужний акумулятор – до 150 хвилин автономної роботи.
Безшумний мотор працює тихо, не викликає дискомфорту.
Зручна форма – легко керувати навіть у важкодоступних місцях.
Комплектація:
Тример
1 насадка для регулювання довжини (3мм,6мм)
USB-кабель для заряджання
Щіточка для очищення
Характеристики:
Тип: триммер / електробритва
Лезо: нержавійка
Акумулятор: 500 (USB зарядка)
Робота без заряджання: до 150 хв.
Час зарядки: 2 години
Колір: білий
Призначення: для бороди, пахової зони, тіла, голови, бороди..
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 1 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 2 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для тіла |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 30 мм |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 3 021 ₴







