Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика силіконова форма ідеально підходить для приготування їжі в духовці, великих аерофритюрниць.
Завдяки високій термостійкості (до 230 °C) й екологічно чистому матеріалу вона забезпечує безпечне приготування без прилипання продуктів.
Форма багаторазова, легко миється, ідеальна для страв.
Форму можна мити в посудомийній машині, заморожувати (до -40 °C), а також використовувати в мікрохвильовці та духовці.
Розміри: 21х34х8см
колір — Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Призначення форми | Для печива, Для кексу, Для кексів/мафінів, Для хліба, Для піци, Для пирога, Для бісквіта, Для лазаньї, Для пасхи/паски, Для птиці, Для м'яса, Для риби, Для круасанів, Для сендвічів/бутербродів |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота стінок | 80 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 387 ₴








