Силіконова форма для випікання кругла призначена для запікання кексу, торта, пирога, торта в духовці. Форма для запікання зроблена із щільного, високоякісного силікону та не деформується при використанні. Форма з силікону має перевагу перед скляною, керамічною та алюмінієвою – гнучкість та пластичність. Завдяки цим властивостям готовий виріб легко дістати з форми, не пошкодивши зовнішній вигляд випічки або іншого десерту. Силіконова форма для запікання дозволяє використовувати мінімум олії для змащування або не використовувати її зовсім. Випічка не підгорить і не прилипне. Форма для пирога підійде для використання у НВЧ-печі. У силіконовій формі можна заморожувати, робити желе, мусові торти, пудинги. Робочий діапазон температур від -40 до +230°C. Форму можна мити в посудомийній машині. Силіконова форма для випічки кругла з гарним візерунком підійде для випічки "Шарлотки", торта, кексу, хліба, для випічки в духовці. Форма для запікання силіконова має гарний малюнок, який дозволить подати звичайний кекс із гарним оформленням. Просто додайте крем або збиті вершки та прикрасьте ягодами, шоколадом. Форма для кексу із щільного матеріалу прослужить вам довго, на відміну від форм із тонкого силікону.
Розмір форми: 20 х 6 см
Колір синій
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Призначення форми | Для пирога, Для бісквіта |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота стінок | 60 мм |
| Колір | Синій |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 212 ₴










