
Набір силіконових прямокутних форм для мафінів кексів SAM-4666
133 ₴
- Готово до відправки
- Код: SAM-4666
+380 (99) 043-98-91
Сергій
- +380 (97) 058-28-23Юлія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір універсальних форм для запікання кексів, омлетів, суфле та іншої випічки, колір випадковий
Форми тонкі, легкі та гнучкі
Довжина 7.5см Ширина 4.5см Висота 3 см
Виготовлені з харчового силікону.
Підходить для запікання у мікрохвильовій печі та у духовці при температурі до 230 градусів.
Підходить для заморожування при температурі до -40 градусів.
Набір складається з 5 прямокутних формочок
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Призначення форми | Для печива, Для кексу, Для кексів/мафінів |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота стінок | 30 мм |
| Колір | Червоний |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 133 ₴







