Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спікер гіроскоп Трансформер 2в1 робот
Розвиває уяву дітей
Чудовий подарунок на день народження або на любе інше свято для дітей
КОЛІР: як на фото
Матеріал: Пластик
-
Ширина75 мм
-
Довжина12 мм
-
Висота40 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 146 ₴




