
Аксесуари для аерофрітюрниці набір з 3 штук SAM-T3NOV3 чорний
541 ₴
- Готово до відправки
- Код: SAM-T3NOV3
+380 (99) 043-98-91
Сергій
- +380 (97) 058-28-23Юлія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір аксесуарів для аерофрітюрниці з 3 предметів розширює можливості приготування страв, роблячи процес зручнішим та різноманітнішим.
Виготовлені із якісних матеріалів силікону, аксесуари забезпечують безпечне та довговічне використання.
Характеристики:
Форма квадратна універсальна 21на21см верх, низ 18 на 18 см
Форма для кексів квадратна 19 на 19см 9 отворів
Форма квадратна для товстої вафлі 18 на 18 см
Тип товару: аксесуари для аерогрилю
Матеріали: силікон
Призначення: фритюрниці, для аерогрилю, мультипечі.
Кількість предметів у наборі: 3
Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Квадратна |
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Призначення форми | Для печива, Для кексу, Для кексів/мафінів, Для пирога, Для бісквіта, Для лазаньї, Для пасхи/паски, Для птиці, Для м'яса, Для риби, Для круасанів, Для сендвічів/бутербродів |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 210 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота стінок | 55 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Чорний |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 541 ₴






