
Каструля Styleberg ST-1515 з гранітним покриттям 28см 10.9л чорний
1 468 ₴
- Готово до відправки
- Код: ST-1515
- +380 (97) 058-28-23Юлія
Пропонуємо Вашій увазі чудову велику каструлю від фірми Styleberg ST-1515 на 10.9л чорна.
Каструля виготовлена з високоміцного алюмінію, корозії, що не піддається, і потьмянінню, стійко до подряпин. Внутрішня частина має мармурове покриття, що дозволяє варити, гасити, смажити з мінімальною кількістю олії і не пригорятиме. Відрізняється високою теплопровідністю та розподілом температури, завдяки чому відбувається швидке нагрівання та тривале утримання тепла. Такий посуд можна використовувати на плитах будь-якого типу.
Стильний оригінальний дизайн, простота у догляді та використанні, екологічність та довговічність – ось відмінні риси даного посуду. Така каструля стане чудовим подарунком для будь-якої господині.
Характеристики:
Літраж 10.9л;
діаметр – 28см;
Матеріал-алюміній;
Покриття – антипригарне гранітне;
Матеріал кришки: жаростійке скло;
Можна використовувати на будь-яких плитах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Styleberg |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр каструлі | 28 см |
| Висота каструлі без кришки | 19.5 см |
| Висота каструлі з кришкою | 24 см |
| Товщина стінок посуду | 3 мм |
| Тип дна | Одношарове |
| Зовнішнє покриття | тефлон |
| Внутрішнє покриття | граніт |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 10.9 л |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в духовці | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
- Ціна: 1 468 ₴










