
Стельовий вентилятор E27 діаметром 14см в патрон 5вт SAM-C3-10 білий
306 ₴
- Готово до відправки
- Код: SAM-C3-10
- +380 (97) 058-28-23Юлія
Даний вентилятор не великого розміру, вкручується в патрон замість лампи, діаметром 14см що підійде для не великого приміщення десь на 5-7 квадратів, або використовувати як настільний вентилятор через світильник, або нічник. Окремо в продажі є подовжувачі в патрон, якщо потрібно опустити нижче вентилятор.Такий вентилятор часто використовують круглий рік на кухні, у ванній кімнаті. Має три лопаті, працює тихо для підтримки спокійного середовища, ефективно зменшуючи вологість та запахи. Його елегантний дизайн бездоганно інтегрується з сучасним декором, роблячи його практичним та естетично приємним доповненням до вашого дому.
Матеріал вентилятора: АБС
Довжина вентилятора 8см, з яких 3см вкручується в патрон.
Тип двигуна: Матовий
Діаметр лопаті- 14см
Шум: 36 дБ(ДО)
Обсяг пакетів: 135*100*105мм
Вага виробу: 68 г
Кількість лез: 3 штуки
Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Універсальний |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Діаметр лопатей | 140 мм |
| Регулювання швидкості | Ні |
| Рекомендована площа приміщення | 7 кв.м |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал лопатей | Пластик |
- Ціна: 306 ₴





