
Силіконова форма для випічки " полуниці ананаса апельсини" SAM-17878 рожевий
191 ₴
- Готово до відправки
- Код: SAM-17878
+380 (99) 043-98-91
Сергій
- +380 (97) 058-28-23Юлія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Силіконова форма з 9 осередками у формі полуниці ананаса апельсини, ідеально підходить випічки, для мила, льоду, шоколаду, десертів та цукерок. Завдяки м'якому та гнучкому силікону вироби легко витягуються, зберігаючи форму.
Характеристики:
Матеріал: харчовий силікон (безпечний, гнучкий, міцний)
Розмір форми: 22.2 × 17см
Температурний діапазон: від -40 ° C до +230 ° C
Переваги:
Підходити для випічки печива, цукерок, желе, свічників, мила, гіпсу, бетону, смоли
Легко миється
Багаторазова та стійка до деформацій
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 222 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота стінок | 19 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Рожевий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 9 шт. |
- Ціна: 191 ₴








