
Силіконова форма квітів та трав для випічки SAM-17168 рожевий
154 ₴
- Готово до відправки
- Код: SAM-17168
+380 (99) 043-98-91
Сергій
- +380 (97) 058-28-23Юлія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Силіконова форма з 9 осередків у формі квітів та трав, ідеально підходить випічки, для мила, льоду, шоколаду, десертів та цукерок. Завдяки м'якому та гнучкому силікону вироби легко витягуються, зберігаючи форму.
Характеристики:
Матеріал: харчовий силікон (безпечний, гнучкий, міцний)
Розмір форми: 16.8х2×17 см
Температурний діапазон: від -40 ° C до +230 ° C
Переваги:
Підходити для випічки печива, цукерок, желе, свічників, мила, гіпсу, бетону, смоли
Легко миється
Багаторазова та стійка до деформацій
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Призначення форми | Для печива |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота стінок | 20 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Рожевий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 9 шт. |
- Ціна: 154 ₴









