
Форма квадратна силіконова з 9 круглими отворами SAM9RE рожевий
175 ₴
- Готово до відправки
- Код: SAM9RE
+380 (99) 043-98-91
Сергій
- +380 (97) 058-28-23Юлія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця силіконова форма підходить для печива, желе, гіпсу, мила тощо.
Завдяки високій термостійкості (до 230°C) та екологічно чистому матеріалу вона гарантує безпечне приготування без прилипання.
Форма квадратна, з 9 круглими формами, багаторазова, легко миється, універсальна.
Форму можна мити в посудомийній машині, заморожувати (до -40 ° C), а також використовувати в мікрохвильовій печі і духовці.
Довжина 15.4см
Ширина 15.4см
отвори 3.7см
Висота 2см
Колір: рожевий
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Квадратна |
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Призначення форми | Для печива |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 154 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Висота стінок | 20 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Рожевий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 9 шт. |
- Ціна: 175 ₴




