
Силіконова форма для шоколаду цукерок бантики SAM-1720 фіолетовий
170 ₴
- Готово до відправки
- Код: SAM-1720
+380 (99) 043-98-91
Сергій
- +380 (97) 058-28-23Юлія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Силіконова форма з бантиками, 36 осередків, ідеально підходить для шоколаду, цуцкерок. Завдяки м'якому та гнучкому силікону вироби легко витягуються, зберігаючи форму.
Характеристики:
Матеріал: харчовий силікон (безпечний, гнучкий, міцний)
Розмір форми: 20×17см
Температурний діапазон: від -30 ° C до +230 ° C
Колір:- фіолетовий
Переваги:
Багаторазова та стійка до деформацій
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Овальна |
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Призначення форми | Для печива |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота стінок | 10 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 36 шт. |
- Ціна: 170 ₴





