
Силіконова форма для шоколаду SAM-1207Y коричневий
170 ₴
- Готово до відправки
- Код: SAM-1207Y
+380 (99) 043-98-91
Сергій
- +380 (97) 058-28-23Юлія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Силіконова форма для пасхальних яєць у формі кролика,каченя та яйця
Підходить для цукерок, шоколаду, торта, кубиків льоду, кухонний інструмент для ручного випікання.
Матеріал: силікон
Колір; коричневий
Кількість осередків: 14
Дизайн - пасхальний
Розмір форми: довжина 21 см
ширина 10.5 см
висота 1.5см
Температурний діапазон: від -40°C до +230°C (підходить для заморожування та запікання)
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Призначення форми | Для печива, Для пасхи/паски |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота стінок | 15 мм |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 14 шт. |
- Ціна: 170 ₴




