
Силіконова форма для випікання кексів та мафінів 12 осередків зелений
265 ₴
- Готово до відправки
- Код: SAR-342
+380 (99) 043-98-91
Сергій
- +380 (97) 058-28-23Юлія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практична та зручна силіконова форма для випікання кексів, мафінів та інших десертів. Завдяки 12 осередкам ви зможете одночасно приготувати велику кількість випічки — ідеально для сім’ї або свят.
Форма виготовлена з якісного харчового силікону, який не прилипає, легко миється та витримує високі температури. Гнучкий матеріал дозволяє без зусиль діставати готові вироби, зберігаючи їхню форму.
Характеристики:
Кількість осередків: 12
Розмір форми: 35 х 26.5 х 3см
Колір: зелений
Матеріал: харчовий силікон
Температурний режим: підходить для духовки, морозильної камери та мікрохвильовки
Легко миється, можна мити в посудомийній машині
Переваги:
Не прилипає
Не потребує додаткового змащування
Рівномірне випікання
Багаторазове використання
Зручне зберігання (гнеться та не займає багато місця)
Чудовий вибір для приготування домашніх кексів, мафінів, желе та інших смаколиків
Форма виготовлена з якісного харчового силікону, який не прилипає, легко миється та витримує високі температури. Гнучкий матеріал дозволяє без зусиль діставати готові вироби, зберігаючи їхню форму.
Характеристики:
Кількість осередків: 12
Розмір форми: 35 х 26.5 х 3см
Колір: зелений
Матеріал: харчовий силікон
Температурний режим: підходить для духовки, морозильної камери та мікрохвильовки
Легко миється, можна мити в посудомийній машині
Переваги:
Не прилипає
Не потребує додаткового змащування
Рівномірне випікання
Багаторазове використання
Зручне зберігання (гнеться та не займає багато місця)
Чудовий вибір для приготування домашніх кексів, мафінів, желе та інших смаколиків
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для кексу |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Висота стінок | 30 мм |
| Колір | Зелений |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 12 шт. |
- Ціна: 265 ₴




