
Форма силіконова в аерогриль духовку 19.5 см UK-19519 сірий
265 ₴
- Готово до відправки
- Код: UK-19519
+380 (99) 043-98-91
Сергій
- +380 (97) 058-28-23Юлія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця універсальна силіконова форма ідеально підходить для приготування їжі в аерофрітюрниці, духовці, мікрохвильовій печі. Її переваги це 4 ручки що зручно взяти з усіх сторін.
Форму можна мити в посудомийній машині, заморожувати (до -40 ° C) - або + до 230, а також використовувати в мікрохвильовій печі і духовці.
Довжина нижня частина 18 см – верхня 19.5см
Ширина нижня частина 18 см – верхня 19см
Висота 5 см (6.5см з ручкою)
Колір: сірий
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Призначення форми | Для бісквіта, Для лазаньї, Для м'яса, Для риби, Для круасанів, Для сендвічів/бутербродів |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота стінок | 50 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 265 ₴






