
Силіконова форма велика 32.5см SAM-325 сіра
435 ₴
- Готово до відправки
- Код: SAM-325
+380 (99) 043-98-91
Сергій
- +380 (97) 058-28-23Юлія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика силіконова форма ідеально підходить для приготування їжі в духовці, у великих аерофрітюрницях.
Завдяки високій термостійкості (до 230°C) та екологічно чистому матеріалу вона гарантує безпечне приготування без прилипання продуктів.
Форма багаторазова, легко миється, ідеальна для страв.
Форму можна мити в посудомийній машині, заморожувати (до -40 ° C), а також використовувати в мікрохвильовій печі та духовці.
Розміри: низ 19х31см
верх 20.5х32.5см
висота 6см з ручками 7.5см
колір - сірий
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Призначення форми | Для печива, Для кексу, Для кексів/мафінів, Для хліба, Для піци, Для пирога, Для бісквіта, Для лазаньї, Для пасхи/паски, Для птиці, Для м'яса, Для риби, Для круасанів, Для сендвічів/бутербродів |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота стінок | 60 мм |
| Колір | Сірий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 435 ₴





